قوانین و مقررات

نوشته شده توسط support

قوانین و مقررات رزرو هتل

اعتبار سنجی:

1- کلیه قیمت ها از 15 تا 50 درصد ارزانتر از قیمت های رسمی اتحادیه می باشد. اگر چه قیمت ها در سایت معتبر بوده اما به دلایلی مانند ایام پیک (تعطیلات چند روزه) ، یا پر شدن ظرفیت هتل توسط دیگر آژانسها ، احتمال افزایش قیمت وجود خواهد داشت. (این افزایش قیمت به دلیل حذف تخفیفات هتل رخ می دهد). به همین دلیل پس از رزرو شما در سایت در فاصله زمانی 2 ساعت توسط کارشناسان ما، قطعی شدن یا نشدن رزرو به اطلاع شما خواهد رسید.

2- کلیه اطلاعات و تصاویر و قیمت های ذکر شده روی سایت درباره هتل ها و مناطق گردشگری، عینا از مسئولین هتل یا سایت هتل مربوطه تهیه شده و صحت و سقم این اطلاعات بعهده هتل و منابع گردشگری است. ما همواره سعی کرده ایم جدیدترین تصاویر در سایت درج گردد.

3- کلیه رزروهایی که بطور قطعی از این سایت انجام شده است، بطور مستقیم توسط بخش رزرواسیون هتل پایگاه اطلاع رسانی صنعت هواپیمایی کشور ، تعیین جا و نهایی می گردد. عنایت فرمایید رزرو زمانی قطعی محسوب می شود که از طرف هتل موجودی ظرفیت تایید شده یاشد و مسافر نیز پرداخت وجه را در بازه مورد نظر پرداخت کرده باشد. در این شرایط مسئولیت هر گونه افزایش قیمت هتل یا عدم وجود جا بر عهده ما خواهد بود.

4- در صورتیکه هتل وجود ظرفیت را تایید کرده و به مسافر نیز از سوی ما OK جهت پرداخت وجه داده شده باشد اما مسافر به هر دلیل ، در پرداخت مبلغ تعلل نماید به نحوی که یا ظرفیت موجود اتاقها به اتمام برسد و یا هتل تخفیف های اعلامی را حذف نماید ، هیچ گونه مسئولیتی متوجه این پایگاه نخواهد بود.

لغو و استرداد رزرو:

5- به دلیل گارانتی بودن هتل ها ، امکان لغو رزرو در بسیاری از هتل ها امکان پذیر نمی باشد. آن دسته از هتل ها که گارانتی نباشند هزینه یک روز اقامت را به عنوان خسارت از مبلغ پرداختی کسر خواهند نمود.

6- زمانی لغو رزرو امکان پذیر است که هنوز وجهی به هتل از سوی ما پرداخت نشده باشد. در این حالت بدون هیچ خسارتی مبلغ شما طی 2 روز کاری تماما به حساب واریز کننده ، برگشت خواهد شد.

7- در صورت عدم مراجعه مسافر در تاریخ رزرو شده، اتاق برای مسافر خالی نگه داشته می شود و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد.

8- تنها رزرو هایی قطعی خواهند بود که هزینه آنها بطور کامل پرداخت شده باشد. واریزی علی الحساب یا عدم اطلاع و عدم ثبت فیش بانکی پس از پرداخت یا مشکلات احتمالی درگاه های پرداخت آنلاین یا سیستم بانکی، بطوریکه مبلغ به حساب ما واریز نشده باشد، رزرو قطعی بهمراه نخواهد داشت و سایت صنعت هواپیمایی هیچگونه مسئولیتی در این موارد ندارد.

اطلاعات هویتی:

9- همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر و عکس دار مثل شناسنامه و کارت ملی در زمان ورود به هتل الزامی است.

10- استفاده از اتاق های مشترک یا سوئیت ها یا اتاق های متصل، منوط به داشتن محرمیت مطابق شرع مقدس اسلام است و ارائه مدارک لازم برای اثبات این امر در زمان مراجعه به هتل الزامی است.

11- استفاده از اتاق مشترک برای هر ایرانی همراه با تبعه خارجی در اکثر هتل های ایران امکانپذیر نیست. در صورت داشتن شرایط مشابه، قبل از رزرو هتل استعلام کنید. در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود.

12- پذیرش خانم های مجرد بدون همراهی مرد محرم بجز در جزیره کیش امکان پذیر نیست، مگر اینکه جهت شرکت در امتحان، کنکور، مسابقه یا ... و یا ماموریت اداری باشد و در این موارد گواهی ها و اسناد لازم مورد نیاز است.

پذیرش:

13- پس از قطعی شدن رزرو، واچر هتل (رسید) جهت ارایه به هتل به هنگام ورود و پذیرش ، از طریق فکس، ایمیل، وایبر و دیگر روشها برای شما ارسال خواهد شد.

14- زمان تحویل یا تخلیه اتاق برای هر هتل، مطابق با قوانین آن هتل می باشد. در صورت نیاز به تحویل اتاق زودتر از موعد یا تخلیه دیرتر از زمان مشخص شده، باید هماهنگی

های لازم را با هتل انجام دهید. هم اکنون زمان تخلیه ساعت 12 و زمان تحویل ساعت 14 می باشد.

15- بدلیل تفاوت خدمات هتل های مختلف و کیفیت ارائه خدمات هتل های هم درجه و نسبی بودن کیفیت در هتل های مختلف، ما هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت خدمات، اتاق ها، استقبال و ترانسفر فرودگاهی و .. نخواهیم داشت. پس از وورد به هتل می بایست هر نوع کسری در خدمات یا مشکل را با پذیرش هتل در میان بگذارید.

 

اطلاعات تماس

تماس با ما

اطلاعات تماس

آدرس: اصفهان , بلوار آئینه خانه ، حدفاصل سی و سه پل و پل فردوسی ، هتل اسپادانا

تلفن:  8-36671195-031

فکس: 36671743-031

تماس مستقیم با مدیریت :  36671010-031

آدرس ما